Vítáme Vás na svých stránkách

Naleznete zde základní informace o naší organizaci. Informace o tradičních rybářských závodech pro děti. Informace o činnosti organizace, o činnosti rybářského kroužku. Jednoduše vše důležité.

   

Novinky

Dětské rybářské závody

Letošní ročník rybářských závodů pro děti, které se konaly 10. 6. 2017 na rybníku Buchťák se zúčastnilo celkem 36 dětí z blízkého okolí, ale také i z větší dálky, což nás velice mile překvapilo. Jsme moc rádi, že byla účast tak hojná. Vše probíhalo bez zbytečných zmatků, bez stresu a za celkem...
Celý článek

DĚTSKÉ RYBÁŘSKÉ ZÁVODY

ČRS, z.s. MO Stárkov pořádá tradiční dětské rybářské závody 10. 6. 2017, rybník Buchťák Více informací a přihlašovací formulář ZDE. Karel Andres nml., Martin Seidl ml. pořadatelé rybářských závodů
Celý článek

PARTNEŘI NAŠÍ MLÁDEŽE:

            

Jak se stát členem ČRS

Zájemce o členství v ČRS a o lov ryb musí:

  1. Navštívit místní organizaci ČRS, zpravidla nejbliže jeho bydlišti
  2. Podat u příslušné MO přihlášku za člena
  3. Absolvovat test pro přezkoušení uchazečů pro získání kvalifikace pro vydání prvního rybářského lístku a přijetí za člena ČRS. Test se skládá ze základních znalostí z oblasti rybářství, biologie ryb a právních předpisů upravujících lov ryb.

Na základě úspěšného složení testu MO vydává:

  1. Osvědčení o získání kvalifikace pro vydání prvního rybářského lístku. Na jeho základně příslušný obecní úřad s rozšiřující působností nebo obecní úřad pověřený vydává po vyplnění žádosti a zaplacení správního poplatku rybářský lístek.
  2. Členskou legitimaci, při jejím vydání žadatel zaplatí zápisné a pravidelný členský příspěvěk (známku).
Je-li žadatel mladší 15 let předkládá spolu se všemi žádostmi i souhlas zákonného zástupce. Školení dětí probíhá formou kroužků mládeže, kde se jim věnují školení vedoucí.
LEGISLATIVA A RYBÁŘSKÝ ŘÁD

Chcete nám něco sdělit

MO Stárkov na Facebooku

https://www.facebook.com/mo.starkov

Novinka na českém trhu

www.paraznavijaku.cz

Přidat nový příspěvek