MINULÉ ROČNÍKY

2018

Letošní rybářské závody se uskutečnili 19. května. Již podle předem zaslaný přihlášek bylo zřejmé, že letošní ročník bude, co se účastníků týče, slabší. Některým účastníkům zkomplikovalo cestu k rybníku značení cyklistického závodu, ale i přes tuto komplikaci nakonec dorazili všichni bez větších problémů. Závodů se zúčastnilo se 27 dětí od 6 do 15 let. Účastníci byli jak z blízkého okolí, tak z větší dálky. Počasí se vydařilo, nepršelo, nebylo zbytečné teplo. Jediné, co nám moc nepřálo byli ryby, které si postavili hlavu a odmítali sbírat nástrahy na háčkách, a proto se také moc ryb z vody nevytahalo. Na putovním poháru se nám objeví nové jméno, vítězem závodů, s velkým náskokem, se stal Adam Pazderka, který nasbíral 714 bodů. Druhé místo obsadil Marek Pirkl s 486 body, třetí místo Karolína Pirklová s 427 body. Cenu za největší ulovenou rybu získala Klára Pazderková, za kapra o velikosti 44 cm. Naše velké díky patří všem závodníkům, všem, kteří nám pomohli při pořádání této akce, a v neposlední řadě všem partnerům!

Karel Andres nml.

vedoucí mládeže, ČRS, z.s., MO Stárkov

 

 

2017

Letošní ročník rybářských závodů pro děti, které se konaly 10. 6. 2017 na rybníku Buchťák se zúčastnilo celkem 36 dětí z blízkého okolí, ale také i z větší dálky, což nás velice mile překvapilo. Jsme moc rádi, že byla účast tak hojná. Vše probíhalo bez zbytečných zmatků, bez stresu a za celkem přijatelného počasí. Ceny byly rozdány, akorát nás trochu mrzelo, že někteří soutěžící ani nevydrželi na vyhlášení výsledků a rovnou odjeli domů, proto pokud toto čtete, opravdu každý něco dostal! Příště nám neutíkejte! Organizovali jsme tuto akci poprvé, proto budeme rádi za vaši zpětnou vazbu, pokud se vám něco líbilo/nelíbilo. Zde se můžete vyjádřit. Ještě jednou moc všem účastníkům děkujeme, byli jste skvělí! Taktéž patří díky všem partnerům, rozhodčím a i všem ostatním, kteří se jakkoli podíleli na hladkém průběhu rybářských závodů. Taktéž děkujeme výboru MO za důvěrou, kterou v nás měli a dali nám tuto akci na starosti. Doufáme, že se vám u nás líbilo a že se uvidíme příští rok znovu!

2016

2015

2014

"Druhá červnová sobota na rybníku Buchťák byla již tradičně vyhrazena rybářským závodům dětí a mládeže. Letošní ročník přilákal 47 malých rybářů. Počasí nebylo právě ideální a většina soutěžících se shodla, že jeho proměnlivost byla hlavní příčinou menšího počtu ulovených ryb. Přesto se ulovilo 360 ks ryb a bylo rozděleno 8 115 bodů. Díky dlouhodobé podpoře našich partnerů čekaly na rybářský potěr hodnotné ceny. Ti nejlepší vybírali z rybářského vybavení, s prázdnou však neodešli ani ti méně úspěšní." Takto zhodnotil závody jednatel MO, p. Karel Andres